سایر مطالب

اولین مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی

برای ادامه حرکت با آهنگ زندگی، بیایید تا به کمک هم به زندگی بازگردید

نخستین مراجعه شما به کلینیک فیزیوتراپی دکتر راستگو

اگر برای اولین بار است که به فیزیوتراپی می آیید، ممکن است که سوال هایی در زمینه جلسه درمانی خود داشته باشید. در کیلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو باور ما بر این است که آمادگی مناسب پیش از شروع جلسات درمانی سبب کسب نتایج بهتر و بهبود سریع تر شما می شود.

زمان ورود شما به کیلنیک فیزیوتراپی

لازم است که شما در جلسه اول فیزیوتراپی چند دقیقه زودتر از وقت تعیین شده در محل حضور داشته باشید تا اطلاعات شما ثبت گردد و ارزیابی های لازم برای بررسی مشکل شما انجام گیرند. به منظور تسریع روند شروع درمان می توانید فرم مخصوص به اطلاعات بیمار را پیش از مراجعه از سایت کیلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو دانلود و پر کنید. افرادی که از طرق سیستم وقت دهی اینترنتی این کلینیک نوبت دهی شده اند و فرم مربوط به اطلاعات بیمار را پیش از شروع جلسه اول درمان شان دانلود کرده و پر نموده اند از 20 درصد تخفیف در درمان بهره مند خواهند شد.

ملاقات با فیزیوتراپیست

جلسه اول فیزیوتراپی شما شامل در کیلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو شامل ارزیابی کامل و شروع مراحل اولیه برنامه درمانی فیزیوتراپی تان است. فیزیوتراپیست متخصص پس از معرفی خود و مطالعه اطلاعات شما، در صورت تمایل شما ارزیابی و درمان تان را آغاز خواهد نمود. در کیلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو، تطابق جنسیتی بانوان و آقایان انجام می شود. به شکلی که بیماران خانم توسط فیزیوتراپیست خانم و بیماران آقا توسط فیزیوتراپیست آقا درمان می شوند.

برنامه ارزیابی و درمان فیزیوتراپی

پس از معرفی فیزیوتراپیست به بیمار، ارزیابی بیمار آغاز می شود. یک ارزیابی جامع شامل سوال پرسیدن در مورد تاریخچه پزشکی، معاینه های تخصصی و بررسی نحوه بروز آسیب است. ارزیابی همچنین شامل جرکت دادن بدن تان توسط فیزیوتراپیست و درخواست انجام حرکاتی به منظور مشخص نمودن مساله یا مسایل موجود و تشخیص آسیب می باشد.شما باید لباس راحت بپوشید به شکلی که فیزیوتراپیست شما بتواند به منطقه مورد نظرش به راحتی دسترسی مناسبی داشته باشد. در صورتیکه در هر زمان در هر کدام از مواردی که مطرح شد سوالی داشتید می توانید با کیلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو تماس بگیرد (تلفن تماس: 22398250) یا در مورد مشکل خود با سایت کیلنیک مکاتبه بفرمایید. کیلنیک فیزیوتراپی و سایت اینترنتی کیلنیک در تمام ساعات روز به سوال های شما پاسخگو هستند. هر چه آگاهی شما در مورد روند ارزیابی و درمان بیشتر باشد، بهبود شما موثرتر خواهد بود.زمانیکه ارزیابی شما به پایان رسید، فیزیوتراپیست شما یافته هایش را با شما مطرح می کند و یک برنامه درمانی طرح می کند که در آن برنامه درمانی نقش شما و تیم درمانی کیلنیک در بهبود شما مشخص شده است. در این مرحله شما با توصیه های سایت ما و هر اطلاعات اضافی که فیزیوتراپیست های کیلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو برای کسب بهترین نتایج درمانی مهم بدانند مواجه خواهید شد.

گزینه های درمانی موجود در کلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو

در کیلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو همچنین در مورد گزینه های درمانی دیگری که برایتان مفید هستند مطلع خواهید شد. در اینجا هرگونه تغییر لازم در شیوه زندگی برای شما شرح داده می شود. امکان دارد که شما سوال های بیشتری در این زمینه ها داشته باشید. در پرسیدن این سوال ها تردید نکنید.

شروع درمان فیزیوتراپی

پس از تکمیل ارزیابی های اولیه، برنامه درمانی شما آغاز خواهد شد. فیزیوتراپیست کلنیک، در صورت لزوم شما را به سایر همکاران تیم درمانی که در انجام مراقبت های شما نقش دارند، معرفی خواهد کرد. آموزش هایی در مورد تمرین ها و نحوه پاسخ دهی شما به روش های درمانی به شما داده می شود. مراحل لازم برای جلسه اول درمان فیزیوتراپی شما به سرعت سپری می شود اما شما همواره شانس سوال پرسیدن را دارید. نفش شما در بهبودتاندنبال نموردن برنامه درمانی توسط شما و انجام توصیه های فیزیوتراپیست توسط شما بسیار مهم می باشند. بر اساس تشخیص ما از اینکه شما در چه مرحله ای از بهبودی قرار دارید، مداخلات درمانی ما با دقت انتخاب خواهند شد. بنابراین، آنها را با اطمینان انجام دهید و راهنمایی های ما را دنبال کنید. بهبود شما بسیار برای ما مهم است و خواسته ما کسب حداکثر سلامت فیزیکی ممکن برای شما می باشد. مهم ترین بخش بهبود شما مشارکت تان در روند درمان است. در این راستا پیگیری و شرکت منظم شما در جلسات درمانی بسیار موثر است. پس از آن تیمی که برای شما کار درمان را انجام می دهند دومین عامل مهم در بهبود شما هستند. موفقیت در درمان زمانی رخ می دهد که همه نقش خود را بدانند و همه با تمام جوانب درمان موافق باشند. سه مساله وجود دارد که شما لازم است بدانید:

1. ضرورتا لازم نیست که پزشک شما را به کلنیک فیزیوتراپی دکتر راستگو ارجاع دهد

2. جلسه درمانی شما بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشد

3. برای انجام درمان شما باید لباسی که تنگ و چسبان نباشد و راحت باشد همانند شلوارک و تی شرت بپوشید.با پر کردن فرم مربوط به مشخصات بیمار در زمان خود صرفه جویی کنید. شما میتوانید حتی پیش از شروع جلسه اول درمانی فرم را برای ما ایمیل کنید، یا اینکه فرم پر شده را همراه خود به کیلنیک بیاورید. راه دیگر این است که 10 دقیقه قبل از نوبت خود به کیلنیک بیایید و در همان جا فرم را پر کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی داری؟ با ما گفتگو کن