شماره تماس: 22398244
پاسخگو همه روزه

فیزیوتراپی در منزل چیست؟

انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل در جامعه امروز یک مسأله متداول است. فیزیوتراپی در منزل برای افرادی که مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی یا بیمارستان برای انجام درمان برایشان دشوار است، مناسب می باشد. در این موارد فیزیوتراپیست برای انجام ارزیابی و درمان بیمار به منزل بیمار می رود. فیزیوتراپیست در مورد مسائل مختلف در حوزه سلامت عمومی و اهداف درمانی که بیمار برایش انجام می شود و روند درمان، به بیمار توضیحات لازم را ارائه می دهد. همه این موارد همراه با درمان در منزل برای بیمار انجام می شود.
در اینجا در مورد برخی از فواید انجام فیزیوتراپی در منزل توضیح داده می شود:

فیزیوتراپی در منزل و بیماری‌های متفاوت

خدمات و درمان های فیزیوتراپی در منزل شامل، فیزیوتراپی پس از عمل، فیزیوتراپی گردن، فیزیوتراپی کمر، فیزیوتراپی سکته مغزی، پوکی استخوان، بیماری‌های قلبی عروقی، فیزیوتراپی پس از تعویض مفصل زانو و غیره می باشد. این خدمات شامل تمام سنین و اقشار جامعه می‌باشد.

مزایای فیزیوتراپی در منزل

برنامهٔ زمانی‌ فیزیوتراپی بر اساس زمانبندی شما تعیین می شود.

یکی‌ از مشکلات عمدهٔ مراجعین در ادامه دادن درمان فیزیوتراپی، پیدا کردن زمان مناسب برای جلسات شان است. ما متوجه ایم که مشغله شما زیاد است، به همین منظور زمان فیزیوتراپی در منزل بر اساس برنامهٔ شما تعیین خواهد شد!

صرفه جویی در هزینه ها.

علاوه بر خستگی‌ و ترافیک، رفت و آمد با ماشین یک هزینه تراشی اضافی است. با استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می توانید در هزینه‌های خود بیش از پیش صرفه جویی کنید.
درمانگر فیزیوتراپی می تواند به طور دست اول عوامل و موانع درمان را مشاهده کند
شاید نحوه استفادهٔ شما از اسباب و وسایل آشپزخانه و چینش وسایل باید تغییر کند، شاید هم تلویزیون شما در جای مناسب نصب نشده باشد و نیاز به تغییر جا داشته باشید. شاید تمام این موارد نادرست، از عوامل پیدایش و تشدید درد شما بوده باشد. زمانیکه فیزیوتراپیست وارد خانهٔ شما می شوند می تواند با مشاهدهٔ دقیق، شناسایی عوامل آسیب زا و البته تغییرات جزیی و کلی‌، درمان شما را هر چه سریع تر از قبل پیش ببرد.

تمرینات دقیقا جایی به شما آموزش داده می شوند که قرار است آنها را انجام دهید.

کلینیک‌های فیزیوتراپی به خوبی‌ و برای مقاصد درمانی به بهترین نحو طراحی و تجهیز شده اند. اما زمانی که به خانه برمی گردید و باید تمرینات تان را در خانه انجام دهید چه؟ تعداد کمی‌ از ما فضای مناسب برای انجام تمرینات در خانه را داریم. فیزیوتراپیست شما در خانه با استفاده از وسایل و امکانات موجود تمرینات را به شما آموزش داده و شرایط انجام بهتر تمرینات در محیط خانه را برایتان به وجود می‌‌آورد. در این صورت ادامهٔ برنامهٔ درمانی آسان تر و با بازده بیشتری صورت می‌گیرد.

خانواده را هم در درمان خود سهیم کنید.

اکثر اوقات، برای ادامه درمان به کمک نیاز دارید. اما ممکن است شرح وظایف و کارهایی که خانواده به طور دقیق و حساس باید برای شما انجام دهد سخت باشد. زمانیکه فیزیوتراپیست در خانهٔ شماست، کار آموزش به افراد خانواده بسیار ساده تر خواهد بود. علاوه بر آرامش بیشتر برای درمان در همان محیط آشنای همیشگی‌، چنانچه اعضای خانواده علاقمند به نظارت بر روی درمان عزیزانشان باشند، این چنین می توانند از نحوه ارائه خدمات نیز اطمینان حاصل کنند.

نیازی به رفت و آمد نیست – استراحت کنید و دورهٔ نقاهت خود را در امنیت سپری کنید.

هیچ چیز ناامید کننده تر از خراب شدن یک حال خوب پس از یک جلسه درمانی خوب در ترافیک خسته کننده شهر نخواهد بود. این بار شما فقط راحتی‌ و آسایش خانه پس از یک جلسه درمانی فیزیوتراپی با درمانگران کلینیک دکتر راستگو را تجربه کنید. شاید دوست داشته باشید پس از جلسه درمانی برای خود چای دم کنید و کتاب محبوبتان را بخوانید!
بیمارانی که ریسک آسیب مجدد دارند، فیزیوتراپی در منزل را به عنوان گزینهٔ اول خود در نظر می گیرند.
در یک مقالهٔ ژاپنی که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است، نشان داده شده که درد زانو در خانم‌های مسن ژاپنی که به طور مرتب (در طول پنج ماه) تحت درمان فیزیوتراپی در منزل بوده اند به طور قابل توجهی‌ نسبت به گروه دیگر که فیزیوتراپی در منزل انجام نمی دادند، بهبود یافته.
بیش از این ها دلایل فراوان دیگری وجود دارند که چرا فیزیوتراپی در خانه باید انتخاب اول شما باشد. راحتی‌ و بهبود شما برای ما اهمیت دارد و تمام سعی‌ ما جلب رضایت شما است.

 

فیزیوتراپی در منزل برای همه سنین فیزیوتراپی در منزل - active rehab - فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل برای همه سنین

فیزیوتراپی در منزل تهران

گاهی به دلیل مشکلات و محدودیتها و گاهی برای رفاه حال بیماران و افرادی که امکان مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی را ندارند نیاز به ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل ایجاد می شود.

به این منظور کلینیک فیزیوتراپی دکتر راستگو خدمات فیزیوتراپی در منزل را در محدوده های مختلفی از شهر تهران ارائه میدهد.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

به دلیل محل مناسب کلینیک فیزیوتراپی دکتر راستگو، ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل برای تمامی ساکنین شمال تهران ایجاد گردیده است. کافی است با یک تماس شرایط خود را با ما مطرح کنید تا سریعا خدمات مورد نیاز شما را به بهترین شکل ممکن فراهم نماییم

فیزیوتراپی در منزل محدوده قیطریه و بلوار اندرزگو

ساکنان محترم محدوده قیطریه و همچنین بلوار اندرزگو می توانند با سرعتی بیش از سایر نواحی از خدمات فیزیوتراپی در منزل بهره مند شوند.

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم یا آقا

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم برای بیماران و متقاضیان خدمات فیزیوتراپی فراهم شده است. کلیه بیمارانی که به دلایل مختلف دارای معذوریت بوده و نیاز به دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط فیزیوتراپیست خانم دارند  می توانند با کلینیک تماس گرفته و درخواست خود را ثبت و وقت ویزیت دریافت کنند.

قیمت فیزیوتراپی درمنزل

قیمت هر جلسه فیزیوتراپی در منزل با توجه به شرایط بیمار، طول جلسه درمانی و تجهیزات و دستگاههای فیزیوتراپی لازم می توانند متغیر باشد. برای دریافت قیمت فیزیوتراپی در منزل کافیست با ما تماس بگیرید تا شرایط و هزینه ها را به طور کامل به شما اعلام کنیم

منابع:

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19776525
therapia.com
www.healersathome.com
www.focusphysiotherapy.com
blog.portea.com
ultracarepro.in